Przygotowanie do egzaminu maturalnego

Zostało 100 dni do matury!

 

Nasi Maturzyści dopiero co weszli do murów Liceum Społecznego im. prof. Piotra Zaremby, stali się Zarembiakami.. Zleciało to bardzo szybko i za dokładnie 100 dni przystąpią do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu – egzaminu dojrzałości. Przygotowania do niego trwały te 2,5 roku, jednak od marca 2020r. wiele przeciwności losu dopadło przyszłych abiturientów. Pandemia wywołana nowym koronawirusem spowodowała przekształcenie modelu szkoły stacjonarnej na lekcje zdalne, co udowodniono, ma mniejsza wydajność w przeliczeniu na osiągane wyniki.

Przypominamy Wam jednak o możliwości konsultacji z nauczycielem przedmiotu maturalnego stacjonarnie – w szkole przebywać może 5 osobowa grupa uczniów klas maturalnych, zachowując przy tym wszelkie instrukcje reżimu sanitarnego. Od lutego przewidywane są stopniowe powroty uczniów klas starszych do szkół – w tym także Was. O wszelkich informacjach będziemy informować na stronie internetowej szkoły, profilu facebookowym ZAREMB-iaście oraz grupie na messenger Z@remba.

Wykorzystajcie ten czas na gruntowne przygotowania, powtórki i przerobienie materiału – matura zbliża się wielkimi krokami!

 

Jako pomoc przy powtórkach publikujemy link do arkuszy maturalnych:

ARKUSZE MATURALNE

https://arkusze.pl/