Zbieraliśmy na turnus rehabilitacyjny dla Gabrysia

zarembiacy dla Garysia
Zbierali na turnus rehabilitacyjny dla GabrysiaUczniowie Zespołu Szkół Społecznych im. Piotra Zaremby w Dziwnowie postanowili wspomóc brata jednego ze swoich kolegów poprzez zorganizowanie zbiórki pieniędzy na turnus rehabilitacyjny.

Od samego rana w ubiegłą sobotę na placu przed Zespołem Szkół Społecznych im. Piotra Zaremby w Dziwnowie przy ulicy Reymonta trwał „Festyn dla Gabrysia”, zorganizowany przez uczniów wchodzących w skład zespołu szkół, koordynatorem festynu była pani Allie O’Donnel.

Zbierali na turnus rehabilitacyjny dla GabrysiaUczniowie wraz z rodzicami Gabrysia przygotowali grochówkę, kiełbasę oraz rybę z grilla, a także ciasta i napoje. Starczyło wrzucić dobrowolny datek do specjalnie przygotowanych skarbonek by zakosztować przygotowanych specjałów.

Zbierali na turnus rehabilitacyjny dla GabrysiaDla mieszkańców Dziwnowa oraz turystów było wiele gier i zabaw, w tym: przejażdżka konna po plaży, udział w grach i zabawach naszych przodków, jazda samochodem terenowym oraz wspólne malowanie dłońmi „Flagi dla Gabrysia”.

Zbierali na turnus rehabilitacyjny dla GabrysiaOśmioletni Gabryś, który na festynie zjawił się w towarzystwie Dziadków, dotknięty autyzmem, jest podopiecznym Fundacji Zdążyć z Pomocą i potrzebuje wsparcia finansowego na rehabilitację.

Zbierali na turnus rehabilitacyjny dla GabrysiaOrganizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu festynu.